P1 Parking Modlin powstał w 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa - Modlin. Zapewniamy naszym klientom darmowy transfer, doskonałe parkowanie oraz miłą i uśmiechniętą obsługę, a wszystko to w najlepszej cenie.

Oferujemy bezpieczny postój na ubezpieczonym parkingu w atrakcyjnych cenach. Parking jest utwardzony, ogrodzony i oświetlony, monitorowany i wyposażony w czujniki ruchu. Nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz parking znajduje się 6 km od lotniska Modlin przy drodze krajowej 62 w miejscowości Stanisławowo (GPS 52 ° 27 57 .4 "N 20 ° 43 18,6" E Google maps 52,465937, 20,721842).

Oferujemy bezpłatny transfer dostosowany do indywidualnych potrzeb (transport wliczony w cenę usługi). Ponadto mamy szereg udogodnień: 8 miejsc zadaszonych VIP, poczekalnię wyposażoną w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, pokrowce na samochody i osłony na szyby, foteliki do transportu dla dzieci w wieku do 10 lat. W razie problemów z odpaleniem samochodu mamy rozrusznik i zestaw kabli.

Для наших клиентов мы предоставляем бесплатные тележки для багажа, залы ожидания, Wi-Fi и кофеварку. В случае проблем с зажиганием автомобиля у нас есть стартер и набор кабелей. Мы также работаем с твердым механиком, вулканизатором, автомойкой и станцией техосмотра. При отрицательной температуре мы поможем вам разморозить застежку-молнию или арендовать крышку для автомобиля и прикрыть окно.

Wygodna lokalizacja zapewnia wygodny dostęp i komfort zatrzymania dla każdego zmotoryzowanego wielbiciela podróży. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy zadbają o najwyższy standard bezpieczeństwa Twoich czterech kółek. Rozsądny cennik, dostosowany do potrzeb pasażerów, korzystających z usług przewoźników niskokosztowych, powinien zachęcić do odwiedzin nawet zdeklarowanych sceptyków. Z przyjemnością przechowamy Twoje auto, odciążając Cię z nadmiaru obowiązków i zatroszczymy się o to, by nie było narażone na niepożądane działania ze strony osób trzecich. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż z powodów służbowych, czy też korzystasz z dni urlopowych i wyruszasz na zagraniczną wycieczkę, możesz zachować spokój ze świadomością, że zostało w dobrych rękach.

parking na lotnisku w modlinie
parking modlin najtaniej
parking modlin
parking lotnisko modlin
parking przy lotnisku w modlinie
parking lotnisko modlin
parking modlin
parking p1
Бесплатный трансфер
Najniższe ceny parkowania
безопасность
Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
Top