P1 Parking Modlin powstał w 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa - Modlin. Zapewniamy naszym klientom darmowy transfer, doskonałe parkowanie oraz miłą i uśmiechniętą obsługę, a wszystko to w najlepszej cenie.

Oferujemy bezpieczny postój na ubezpieczonym parkingu w atrakcyjnych cenach. Parking jest utwardzony, ogrodzony i oświetlony, monitorowany i wyposażony w czujniki ruchu. Nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz parking znajduje się 6 km od lotniska Modlin przy drodze krajowej 62 w miejscowości Stanisławowo (GPS 52 ° 27 57 .4 "N 20 ° 43 18,6" E Google maps 52,465937, 20,721842).

Oferujemy bezpłatny transfer dostosowany do indywidualnych potrzeb (transport wliczony w cenę usługi). Ponadto mamy szereg udogodnień: 8 miejsc zadaszonych VIP, poczekalnię wyposażoną w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, pokrowce na samochody i osłony na szyby, foteliki do transportu dla dzieci w wieku do 10 lat. W razie problemów z odpaleniem samochodu mamy rozrusznik i zestaw kabli.

Для наших клиентов мы предоставляем бесплатные тележки для багажа, залы ожидания, Wi-Fi и кофеварку. В случае проблем с зажиганием автомобиля у нас есть стартер и набор кабелей. Мы также работаем с твердым механиком, вулканизатором, автомойкой и станцией техосмотра. При отрицательной температуре мы поможем вам разморозить застежку-молнию или арендовать крышку для автомобиля и прикрыть окно.

Wygodna lokalizacja zapewnia wygodny dostęp i komfort zatrzymania dla każdego zmotoryzowanego wielbiciela podróży. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy zadbają o najwyższy standard bezpieczeństwa Twoich czterech kółek. Rozsądny cennik, dostosowany do potrzeb pasażerów, korzystających z usług przewoźników niskokosztowych, powinien zachęcić do odwiedzin nawet zdeklarowanych sceptyków. Z przyjemnością przechowamy Twoje auto, odciążając Cię z nadmiaru obowiązków i zatroszczymy się o to, by nie było narażone na niepożądane działania ze strony osób trzecich. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż z powodów służbowych, czy też korzystasz z dni urlopowych i wyruszasz na zagraniczną wycieczkę, możesz zachować spokój ze świadomością, że zostało w dobrych rękach.

Parking P1 – zostaw swoje auto w sprawdzonym miejscu

Nasza firma zarządzana jest przez rodzinę z pasją i zaangażowaniem. Prowadzimy zróżnicowane usługi ułatwiające podróż, w tym bezpłatny transfer do punktu odlotu. Parking monitorowany przy lotnisku Modlin zapewnia zabezpieczenie dla Twojego samochodu. Oferujemy prawie 300 miejsc, dostępnych całodobowo. Dla osób wymagających przygotowaliśmy obszar zadaszony. Jego dostępność to wyjątkowa cecha obiektu, jakim jest parking 24 h monitorowany przy Modlinie.

Dbałość o potrzeby Klientów widoczna jest także w usłudze, jaką jest bezpłatny transfer na lotnisko. Jego możliwość jest doceniana przez naszych użytkowników. Stawiamy na jakość podróży dla każdego, dlatego oferujemy pomocnicze akcesoria, np. foteliki dla dzieci.

Korzystna lokalizacja terenu chronionego przez 24 h (bezpośrednio przy DK62), umożliwia łatwy dojazd. Dzięki temu wybierają nas Klienci z różnych zakątków Polski, a również z zagranicy. To właśnie tutaj zaczyna się podróż bez stresu i problemów. Sprawdź pełną ofertę parkingu monitorowanego 24 h przy lotnisku Modlin, w tym informacje o bezpłatnym transporcie na teren obiektu.

parking na lotnisku w modlinie
parking modlin najtaniej
parking modlin
parking lotnisko modlin
parking przy lotnisku w modlinie
parking lotnisko modlin
parking modlin
parking p1
Бесплатный трансфер
Najniższe ceny parkowania
безопасность
Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
Top