Автостоянка Аэропорт Модлин

Parkowanie i transfer dla klientów
korzystających z lotniska
w Modlinie.
Бесплатный трансфер
Najniższe ceny parkowania
безопасность

Parking P1 lotnisko Warszawa Modlin – wszystko, co musisz wiedzieć

P1 to profesjonalny, nowoczesny parking lotniskowy, o doskonałej, dogodnej dla podróżujących lokalizacji. Parking znajduje się w bardzo niedalekiej odległości od lotniska Modlin, zaledwie 6 kilometrów od portu lotniczego, przy drodze krajowej 62, w miejscowości Stanisławowo. Ta niezwykle dogodna lokalizacja z powodzeniem przekonuje do siebie nawet najbardziej wymagających, a dodatkowe argumenty w postaci 100% bezpieczeństwa, wygody i profesjonalnej obsługi budują uznanie i zaufanie wśród naszych klientów.

Korzystasz z Mazowieckiego Portu Lotniczego i szukasz miejsca dla swojego samochodu? Zapraszamy, jeśli planujesz wizytę na lotnisku Modlin i interesują Cię parkingi w pobliżu. Oferujemy wysoki standard obsługi. Zapewniamy bezpieczeństwo pojazdom, żeby nasi Klienci mogli podróżować bez zmartwień. Dzięki lokalizacji bezpośrednio przy DK62 jesteśmy doskonałym wyborem przede wszystkim dla osób jadących z północno-wschodniej oraz wschodniej części Polski, a także z krajów ościennych, takich jak Ukraina.

Poznaj zakres naszych usług, jeśli zamierzasz korzystać z lotniska Warszawa-Modlin!

Parking w pobliżu lotniska Modlin

Wielu podróżnych dojeżdża do miejsca wylotu samochodem. Z myślą o ich potrzebach przygotowaliśmy prawie 300 miejsc postojowych. Firmę wyróżnia unikatowa oferta terenu zadaszonego, który gwarantuje dodatkową ochronę Twojego pojazdu przed negatywnymi warunkami pogodowymi. Obszar parkingu jest odpowiednio oświetlony i monitorowany.

Usługą, którą doceniają Klienci, jest bezpłatny transfer na teren obiektu. Zajmuje on około 5 minut, co gwarantuje dogodna lokalizacja, w której znajduje się Parking P1 przy lotnisku Modlin.

Warszawa-Modlin – parking z udogodnieniami

Teren naszej działalności to miejsce przyjazne rodzinom. Oferujemy foteliki dla dzieci, aby nawet najmłodsi mogli podróżować komfortowo. Posiadamy także przeszkolenie w zakresie asysty osobom z niepełnosprawnościami.

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego kładziemy nacisk na serdeczną atmosferę i kompetentną obsługę. Zatrudniamy pracownika, który zajmował się obsługą parkingu na terenie lotniska Modlin. Dzięki temu ma on obszerną wiedzę na temat topografii terenu. Pozwala to na świadczenie serwisu na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach.

прейскурант

1
70
2
75
3
80
4
80
5
85
6
85
7
95
8
100
9
110
10
115
11
115
12
120
13
125
14
135
Дополнительная информация:
Трансфер из аэропорта и трансфер: 0 PLN
Abonament miesięczny: 180 zł
+ 100 zł za tydzień na miejscu VIP (zadaszonym)

бронирование


  стандартVIP

  Atuty parkingu lotniskowego P1

  P1 to ubezpieczony, utwardzony i monitorowany parking lotniskowy, który już od roku 2017 niezawodnie służy setkom zadowolonych klientów. Obiekt ten zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, odznaczając się szeregiem walorów. Walorów szczególnie istotnych i cennych dla osób poszukujących bezpiecznego i sprawdzonego miejsca, w którym mogłyby zaparkować i przechować swój pojazd.

  Parking lotniskowy P1 to przede wszystkim całkowicie ogrodzony, utwardzony i doskonale oświetlony obiekt, mogący pomieścić aż 270 pojazdów. W pełni monitorowany, co więcej, wyposażony w czujniki ruchu, jest miejscem całkowicie bezpiecznym, w którym ze spokojem pozostawić można swój pojazd nawet na kilkanaście dni. W naszej ofercie znajdują się również specjalne, zadaszone miejsca parkingowe w strefie VIP.

  Oferujemy w pełni profesjonalną i miłą obsługę. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Obok parkingu znajduje się przestronna poczekalnia, w której wszyscy nasi klienci mogą napić się smacznej kawy lub herbaty, jak również skorzystać z darmowego Wi-Fi. Każdy z Państwa może także skorzystać z usługi szybkiego transferu na lotnisko, od którego nasz parking dzieli zaledwie 7 minut drogi. Z myślą o naszych stałych klientach i partnerach biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki nawet do 40%!

  И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ:
  • Профессиональное и приятное обслуживание
  • Много опыта
  • Хорошо охраняемая автостоянка
  • Szybkiego transferu (7 min) na lotnisko
  • Большое количество парковочных мест (270)
  • Крытые VIP парковочные места
  • Возможность оплаты карточкой или наличными
  • Комната ожидания с Wi-Fi
  • Вкусный кофе и чай
  • Скидки от наших партнеров (до -40%)

  О КОМПАНИИ

  Parking P1 przy lotnisku w Modlinie powstał w 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów zapewniając doskonałe parkowanie i transfer dla klientów korzystających z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa - Modlin.

  Мы предлагаем нашим клиентам безопасную остановку на застрахованной автостоянке по привлекательным ценам.

  Читать дальше

  Блог

  Cотрудничество

  Если вы управляете туристическим агентством, часто летаете по делам, организуете мероприятия, тренинги или групповые поездки, мы приглашаем вас к постоянному сотрудничеству.

  Мы создали специальное предложение для компаний по прокату автомобилей!

  Zapraszamy do współpracy z naszym parkingiem!

  Читать дальше
  Программа консьержа автостоянки P1
  дает вам возможность выполнять индивидуальные заказы. Во время вашего отсутствия мы можем позаботиться о вашем автомобиле, совершить покупку или заказать цветы, чтобы в момент возвращения вы будете ждать своего недавно заказанного заказа.
  Читать дальше
  Бесплатный трансфер
  Najniższe ceny parkowania
  безопасность
  Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
  Top