Wybierasz się w podróż samolotem z nowego miejsca i chcesz poznać najważniejsze informacje o nim? Port lotniczy Warszawa-Modlin, zlokalizowany na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, stanowi istotny punkt na mapie Polski. Został otwarty w 2012 roku w miejscu dawnej bazy wojskowej. Szybko stał się drugim co do wielkości lotniskiem w województwie mazowieckim.

Strategiczne położenie obiektu pomaga w obsłudze ruchu turystycznego i biznesowego. Lata rozwoju sprawiły, że lotnisko Modlin obsługuje znacznie wyższą liczbę pasażerów, niż w roku inauguracji.

Obsługiwane loty

Osoby ceniące korzystanie z budżetowych przelotów zachęci oferta lotniska Modlin. Port specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych, takich jak Ryanair. Dostępne są loty krajowe oraz międzynarodowe do wielu europejskich krajów, w tym do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii czy Włoch.

Lotnisko Warszawa-Modlin – udogodnienia

Port lotniczy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, oferując im wiele usług. Na uwagę zasługują przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, jak taras widokowy połączony z restauracją. Pozwala on na relaks i podziwianie widoków lotniska Warszawa-Modlin. Ponadto, na terenie obiektu znajdują się liczne punkty usługowe. Sklepy, punkty informacyjne i komfortowe poczekalnie z bezpłatnym dostępem do internetu to tylko niektóre z udogodnień, które zapewnia obiekt.

W porcie lotniczym można znaleźć także bankomaty obsługujące różne waluty: obce oraz krajowe, co jest znaczącym ułatwieniem dla podróżujących za granicę.

Bezpłatny transfer
Najniższe ceny parkowania
Bezpieczeństwo
Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
Top