Gdzie polecieć z Modlina

Gdzie polecieć z Modlina

W jakie miejsca można polecieć z lotniska w Modlinie?

Warszawa Modlin to międzynarodowe lotnisko położone w Nowym Dworze Mazowieckim, około 40 km na północ od centrum Warszawy. Lotnisko Modlin jest w dużym stopniu wykorzystywane przez tanich przewoźników obsługujących wiele krajów, zarówno europejskich, jak i bardziej egzotycznych kierunków.

Jedyne regularne połączenia na lotnisku obsługuje Ryanair, natomiast inni przewoźnicy, tacy jak Enter Air, obsługują połączenia sezonowe. Warto jednak pamiętać, że przewoźnik ten oferuje pełną gamę wyboru różnych destynacji, które są tym szersze, im bardziej sprzyjające są pogoda oraz okres wypoczynkowy. Głównym międzynarodowym portem lotniczym miasta jest Lotnisko Chopina w Warszawie, dlatego lotnisko Warszawa Modlin można wybrać, gdy ceni się mniejszy ruch.

Zastanawiasz się, jak dojechać na lotnisko w Modlinie? Cóż, dojazd jest łatwy, a możliwości dotarcia na miejsce jest wiele. Można skorzystać z transportu publicznego lub zdecydować się na dojazd samochodem. Drogi szybkiego ruchu S7 łącząca Kraków i Gdańsk oraz DK62 doskonale rozładowują ruch, a także pozwalają na szybkie dotarcie na lotnisko zarówno z Warszawy, jak i innych miast Polski.

Flixbus obsługuje dużą liczbę krajowych połączeń autokarowych w Polsce i jest to świetny sposób na wygodne podróżowanie na duże odległości. Centbus oferuje wiele atrakcyjnych cenowo połączeń z i na lotnisko w Warszawie. Istnieją ograniczenia co do tras, ale jeśli podróżujesz z większych miast, to zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Z lotniska w Modlinie do Warszawy czy Lublina przejedziesz za niewielką opłatą. Koleje Mazowieckie również przygotowały specjalną ofertę – Bilet Lotniskowy dla klientów przylatujących i odlatujących z Portu Lotniczego Warszawa Modlin. Dzięki temu podróżny może przemieszczać się z Warszawy na lotnisko w Modlinie lub z lotniska w Modlinie do Warszawy za rozsądną cenę i na jednym bilecie. Zakupione w tym celu nowoczesne pociągi Elf obsługują pociągi Kolei Mazowieckich na trasie Warszawa-Modlin. Na pokładzie znajduje się 190 miejsc siedzących, co zwiększa komfort pasażerów. Podróżujący mają również dostęp do dodatkowych półek bagażowych oraz wygodnych foteli pasażerskich. Pojazdy są klimatyzowane i monitorowane. Elfy są przystosowane do potrzeb pasażerów niepełnosprawnych oraz podróżujących z małymi dziećmi (posiadają przewijaki dla niemowląt).

Taksówki to bezproblemowy i wygodny sposób na dotarcie na lotnisko. Choć mogą zawieźć Cię dokładnie tam, gdzie chcesz, wraz z przydatnymi usługami, takimi jak pomoc przy bagażu, to ta podróż może być dość kosztowna oraz uzależniona od odległości, jaką należy przejechać.

Dlatego też kompromisem między wygodą i dobrą ceną jest samodzielne dotarcie na lotnisko. Jednak co zrobić z samochodem, gdy nie ma nikogo, kto mógłby nas odwieźć? Odpowiedź jest prosta – parking przy lotnisku Modlin.

Dla większości osób podróżowanie samochodem na lotnisko Modlin to świetna opcja. Nic dziwnego! Nie musisz dostosowywać się do rozkładu komunikacji publicznej ani wydawać dużych sum na przejazd. Jeśli masz własny samochód, możesz wybrać tani parking lotniskowy, na którym możesz zostawić swoje auto na czas wakacji czy wyjazdu służbowego. Jeśli masz lot wcześnie rano lub wolisz być bliżej lotniska na dzień przed lotem, najbardziej bezproblemową opcją jest zarezerwowanie parkingu tuż przy lotnisku. Za kilkanaście dni parkowania w bezpiecznym miejscu zapłacisz mniej niż 100 zł! A do tego obsługa przewiezie Cię na terminal, byś mógł komfortowo przemieścić się do miejsca docelowego. Rezerwacja miejsca przez stronę internetową zagwarantuje Ci wolną przestrzeń do postawienia samochodu. Czyż nie jest to proste, tanie i wygodne?

Jakie kierunki można obrać, wybierając się w podróż z Warszawy? Możliwości jest wiele. Jednym z celów może być Wielka Brytania. Spacer traktem królewskim w Londynie oraz zdjęcia w dwupiętrowym autobusie lub czerwonej budce telefonicznej to wspaniały pomysł na długi weekend poza domem. Podobnie interesująca może być podróż do Malagi. Południowe wybrzeże Hiszpanii zachwyca wspaniałymi widokami oraz piaszczystymi plażami, a słoneczna pogoda niemal cały rok zaprasza turystów z całego świata. Jeśli marzą Ci się wakacje na wyspach, to Lotnisko Modlin poleca podróż na Cypr. Loty na Paphos to szybki sposób na dotarcie do miejsca, gdzie temperatura praktycznie nie spada poniżej 20 stopni! Dla wielbicieli nieco chłodniejszych klimatów polecamy natomiast Finlandię i Norwegię, gdzie można podziwiać cud natury w postaci zorzy polarnej. Wybierz się w podróż marzeń, a samochód pozostaw bezpieczny na parkingu w Polsce!

Bezpłatny transfer
Najniższe ceny parkowania
Bezpieczeństwo
Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
Top