Parking Modlin Airport

Parkowanie i transfer dla klientów
korzystających z lotniska
w Modlinie.
Free transfer
Najniższe ceny parkowania
Security

Parking P1 lotnisko Warszawa Modlin – wszystko, co musisz wiedzieć

P1 to profesjonalny, nowoczesny parking lotniskowy, o doskonałej, dogodnej dla podróżujących lokalizacji. Parking znajduje się w bardzo niedalekiej odległości od lotniska Modlin, zaledwie 6 kilometrów od portu lotniczego, przy drodze krajowej 62, w miejscowości Stanisławowo. Ta niezwykle dogodna lokalizacja z powodzeniem przekonuje do siebie nawet najbardziej wymagających, a dodatkowe argumenty w postaci 100% bezpieczeństwa, wygody i profesjonalnej obsługi budują uznanie i zaufanie wśród naszych klientów.

Korzystasz z Mazowieckiego Portu Lotniczego i szukasz miejsca dla swojego samochodu? Zapraszamy, jeśli planujesz wizytę na lotnisku Modlin i interesują Cię parkingi w pobliżu. Oferujemy wysoki standard obsługi. Zapewniamy bezpieczeństwo pojazdom, żeby nasi Klienci mogli podróżować bez zmartwień. Dzięki lokalizacji bezpośrednio przy DK62 jesteśmy doskonałym wyborem przede wszystkim dla osób jadących z północno-wschodniej oraz wschodniej części Polski, a także z krajów ościennych, takich jak Ukraina.

Poznaj zakres naszych usług, jeśli zamierzasz korzystać z lotniska Warszawa-Modlin!

Parking w pobliżu lotniska Modlin

Wielu podróżnych dojeżdża do miejsca wylotu samochodem. Z myślą o ich potrzebach przygotowaliśmy prawie 300 miejsc postojowych. Firmę wyróżnia unikatowa oferta terenu zadaszonego, który gwarantuje dodatkową ochronę Twojego pojazdu przed negatywnymi warunkami pogodowymi. Obszar parkingu jest odpowiednio oświetlony i monitorowany.

Usługą, którą doceniają Klienci, jest bezpłatny transfer na teren obiektu. Zajmuje on około 5 minut, co gwarantuje dogodna lokalizacja, w której znajduje się Parking P1 przy lotnisku Modlin.

Warszawa-Modlin – parking z udogodnieniami

Teren naszej działalności to miejsce przyjazne rodzinom. Oferujemy foteliki dla dzieci, aby nawet najmłodsi mogli podróżować komfortowo. Posiadamy także przeszkolenie w zakresie asysty osobom z niepełnosprawnościami.

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego kładziemy nacisk na serdeczną atmosferę i kompetentną obsługę. Zatrudniamy pracownika, który zajmował się obsługą parkingu na terenie lotniska Modlin. Dzięki temu ma on obszerną wiedzę na temat topografii terenu. Pozwala to na świadczenie serwisu na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach.

Prices

1
70
2
75
3
80
4
80
5
85
6
85
7
95
8
100
9
110
10
115
11
115
12
120
13
125
14
135
Additional information:
Airport charges and transfer: 0 PLN
Abonament miesięczny: 180 zł
+ 100 zł za tydzień na miejscu VIP (zadaszonym)

Reservation


  StandardVIP

  Atuty parkingu lotniskowego P1

  P1 to ubezpieczony, utwardzony i monitorowany parking lotniskowy, który już od roku 2017 niezawodnie służy setkom zadowolonych klientów. Obiekt ten zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, odznaczając się szeregiem walorów. Walorów szczególnie istotnych i cennych dla osób poszukujących bezpiecznego i sprawdzonego miejsca, w którym mogłyby zaparkować i przechować swój pojazd.

  Parking lotniskowy P1 to przede wszystkim całkowicie ogrodzony, utwardzony i doskonale oświetlony obiekt, mogący pomieścić aż 270 pojazdów. W pełni monitorowany, co więcej, wyposażony w czujniki ruchu, jest miejscem całkowicie bezpiecznym, w którym ze spokojem pozostawić można swój pojazd nawet na kilkanaście dni. W naszej ofercie znajdują się również specjalne, zadaszone miejsca parkingowe w strefie VIP.

  Oferujemy w pełni profesjonalną i miłą obsługę. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Obok parkingu znajduje się przestronna poczekalnia, w której wszyscy nasi klienci mogą napić się smacznej kawy lub herbaty, jak również skorzystać z darmowego Wi-Fi. Każdy z Państwa może także skorzystać z usługi szybkiego transferu na lotnisko, od którego nasz parking dzieli zaledwie 7 minut drogi. Z myślą o naszych stałych klientach i partnerach biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki nawet do 40%!

  Park and use:
  • Professional and pleasant service
  • A lot of experience
  • A well-secured car park
  • Szybkiego transferu (7 min) na lotnisko
  • A large number of parking spaces (270)
  • Roofed VIP parking spaces
  • Possibility to pay by card or in cash
  • Waiting room equipped with Wi-Fi
  • Tasty coffee and tea
  • Discounts from our partners (up to -40%)

  About Us

  Parking P1 przy lotnisku w Modlinie powstał w 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów zapewniając doskonałe parkowanie i transfer dla klientów korzystających z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa - Modlin.

  We offer our clients a safe stop at an insured car park at attractive prices.

  Read more

  Cooperation

  If you run a travel agency, often fly on business, organize events, trainings or group trips, we invite you to permanent cooperation. We offer favorable discounts, invoices and payment by bank transfer.

  We have created a special offer for car rental companies!

  Zapraszamy do współpracy z naszym parkingiem!

  Read more
  The P1 car park concierge program
  gives you the opportunity to complete individual orders. During your absence, we can take care of your car, make purchases or order flowers, so that at the time of return you will be waiting for your freshly completed order.
  Read more
  Free transfer
  Najniższe ceny parkowania
  Security
  Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
  Top