Dlaczego warto wybrać parking na lotnisku w Modlinie?

Dlaczego warto wybrać parking na lotnisku w Modlinie?

Dlaczego warto wybrać parking na lotnisku w Modlinie?

Turyści i podróżni z wielu zakątków globu niemal każdego dnia poszukują miejsc, oferujących możliwość zatrzymania pojazdu w trakcie dłuższej trasy, albo przechowania swoich czterech kółek przed przesiadką na inny środek lokomocji np. samolot. Na Mazowszu, spośród co najmniej kilku konkurencyjnych lokalizacji najlepszą opcją ku temu jest parking na lotnisku w Modlinie. Zapytacie zapewne – jakie korzyści przemawiają za tym rozwiązaniem? Spieszymy więc z odpowiedzią.

  1. Sprawna komunikacja – Zmodernizowana infrastruktura, bogata w wygodne trasy dojazdowe pozwala bez większych problemów dotrzeć do parkingu na lotnisku w Modlinie z dowolnego zakątka kraju. Odciąża również kierowców z kłopotu przesiadki na w gruncie rzeczy powolny i doznający regularnych opóźnień transport publiczny. Klienci są w stanie swobodnie dojechać do naszego parkingu prywatnym środkiem lokomocji, który bez obaw pozostawią na płycie parkingowej, skąd na życzenie zostaną przetransferowani do terminala i bezpiecznie odebrani po powrocie z podróży.
  2. Wygodna lokalizacja – Parking na lotnisku w Modlinie możecie znaleźć w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, dlatego warto uwzględnić ten punkt na mapie w planach wymarzonego urlopu. Wystarczy ku temu obrać kurs na trasę S7 lub drogę krajową 62. Przejmiemy od was nadmiar ciężkiego bagażu i zapewnimy dotarcie na czas na wyczekiwany lot. Zapewnimy wam dzięki temu dużą oszczędność cennego czasu i przede wszystkim pieniędzy na atrakcje przewidziane podczas wyjazdu.
  3. Wysoki standard bezpieczeństwa – Priorytetową cechą parkingu lotnisko Modlin jest dbałość o każdym detal ochrony mienia Klientów i przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zabezpieczamy Państwa pojazdy przez całą dobę na wypadek uszkodzeń mechanicznych i niepożądanego działania osób trzecich. Możecie Państwo polegać na czujnikach ruchu oraz monitoringu rejestrującym obraz w wysokiej rozdzielczości, któremu nie umknie wizerunek żadnego sprawcy. Parking jest zabezpieczony wysokim ogrodzeniem i oświetlony w godzinach nocnych. W skrajnych przypadkach zapewniamy interwencję funkcjonariuszy z profesjonalnej agencji ochrony.
  4. Atrakcyjny cennik – Nasz parking na lotnisku w Modlinie w zestawieniu z podobnymi obiektami np. Warszawie lub pozostałych miastach wojewódzkich, wyróżnia się ofertą atrakcyjnych stawek dziennych, już od 35 złotych za dobę i zaledwie 60 złotych za tydzień postoju. Możecie być Państwo spokojni o swoje oszczędności. Cennik, stworzony z myślą o pasażerach niskokosztowych przewoźników powinien dopasować się do dowolnych oczekiwań.
  5. Swoboda dla użytkowników sieci mobilnej – Rezerwacja miejsc parkingowych jest również możliwa za pomocą intuicyjnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej także z poziomu urządzeń mobilnych.
Bezpłatny transfer
Najniższe ceny parkowania
Bezpieczeństwo
Lokalziacja parkingu Warszawa Modlin Airport - mapa google
Top